Ik huur samen met mijn partner een woning. Kunnen we allebei een account voor MijnVelison aanmaken?
Algemeen
Met je gebruikersnaam en wachtwoord kan je partner ook MijnVelison gebruiken. Per woning geven wij 1 account.
Onderhoud huurdersportaal MijnVelison
Op dit moment voeren we onderhoud uit aan het huurdersportaal. Daarom kun je het portaal tijdelijk niet gebruiken. Vanaf vrijdag 16 oktober, in de loop van de middag, is het huurdersportaal weer beschikbaar.
Inloopspreekuur wijkkantoor Velsen-Noord
Het inloopspreekuur in ons wijkkantoor in Velsen-Noord kan op dit moment helaas niet doorgaan vanwege onvoldoende bezetting, maar je kunt ons gewoon bereiken via info@velisonwonen.nl of 0255-535786 (maandag t/m donderdag van 8.30- 13.00 uur en vrijdag van 8.30 tot 12.30 uur).
Dank voor je begrip!
HIRA bewonersonderzoek
Het onderzoek Huren in de Regio Amsterdam is gestart; doe mee en maak kans op een cadeaubon van € 50. Meer informatie over het onderzoek vind je hier >>
Met je gebruikersnaam en wachtwoord kan je partner ook MijnVelison gebruiken. Per woning geven wij 1 account.